Pracuj i rozwijaj się z nami

Kogo obecnie szukamy?

Możliwość pracy w naszym zespole oznacza przede wszystkim gotowość do ciągłych wyzwań oraz możliwość pogłębiania swojej wiedzy u boku najlepszych specjalistów. Miła atmosfera, atrakcyjne wynagrodzenie, dobra opinia na rynku oraz praca przy innowacyjnych projektach to nasze główne atuty.   

Inżynier Produkcji w Dziale Prefabrykacji Rozdzielnic

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie projektów z zakresów instalacji elektrycznych tj. opracowywanie poszczególnych faz projektu wraz z realizacją i wytworzeniem rozdzielnic wraz z jej uruchomieniem. 

Pracownik Działu Księgowości

Do podstawowych obowiązków Pracownika Działu Księgowości należy wsparcie oraz ścisła współpraca z główną księgową w zakresie pełnej księgowości prowadzonej przez Spółkę.

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wsparcia osobie prowadzącej (projektantowi) w wykonywaniu prac projektowych, sporządzanie dokumentacji i zestawień.

Kierownik Działu Prefabrykacji Rozdzielnic

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie Działem Prefabrykacji Rozdzielnic. Kliknij w zakres obowiązków aby poznać więcej szczegółów.

Na co możesz liczyć pracując u nas?

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę

Cykliczne szkolenia

Karta Sportowa

Samochód służbowy*

Możliwość zebrania praktyki na uprawnienia budowlane

Komputer, telefon

Pracę przy największych inwestycjach kubaturowych w kraju